Осачук будує плани за півроку досягти на Буковині показника китайського Уханю захворюваності на COVID-19

ВІРУС СТІЙ, АТЬ-ДВА! /

Керівництво Чернівецької обласної державної адміністрації поставило собі за мету в найближчі півроку досягнути зменшення кількості нових щодобових випадків зараження COVID-19 до 20-ти, як це є "у славнозвісному місті Ухані".

Про це сьогодні на брифінгу в ОДА повідомив голова адміністрації Сергій Осачук, пише molbuk.ua

Він, зокрема, висловив вдячність жителям Чернівецької області за відповідальність та дотримання карантинних обмежень, які, за його словами, допомогли регіону суттєво знизити захворюваність на коронавірус.

"Це спільна відповідальність, про яку ми завжди наголошували. Завжди просили допомоги у кожного і кожної. І це наш спільний результат, який демонструють цифри, які ви всі маєте змогу бачити щодня, щодоби, які ми опубліковуємо та інформуємо вас", – сказав Осачук.

Він додав, що "тенденція, яка йде до зменшення, не може нас не тішити".

"Я скажу більше – що у нас звичайно ж, дуже амбітний план: у найближчих півроку досягти показника, який сьогодні є у славнозвісному місті Ухані. Тобто, я дуже би хотів, щоб на Буковині було не більше 20-ти нововиявлених випадків коронавірусної хвороби. Ми зможемо це зробити виключно, дотримуючись усіх карантинних обмежень, санітарно-епідемічних норм і правил, які вже стали нормою нашого щоденного життя", – повідомив Осачук.


Коментарі:
Більше новин по темі: