Обласна рада затвердили нову почесну відзнаку «Буковинський хрест пошани та гідності»

«Буковинський хрест пошани та гідності». Нову почесну відзнаку Чернівецької обласної державної адміністрації та Чернівецької обласної ради затвердили під час сесії депутати.

Нагорода являє собою нагрудний знак у формі хреста з розбіжними кінцями. На аверсі в центрі розташований круглий медальйон, по периметру якого на тлі білої емалі написано девіз відзнаки: «За гідність та відданість справі», повідомляє Чернівецька обласна рада.

У центрі композиції вміщено елементи герба Чернівецької області: червоно-зелений щит із брамою, буковими горішками та буковою гілкою із золотими контурами, охоплений вінком із дубового листя. Хрест покритий емаллю темно-синього кольору.

Вручатимуть «Буковинський хрест пошани та гідності» громадянам України та інших держав за особисті заслуги у розвитку економіки, науки, освіти, культури, мистецтва, охорони здоров’я, за благодійну, гуманістичну та громадську діяльність, вагомий внесок у становленні незалежної України, захисті її суверенітету, територіальної цілісності та зміцненні міжнародного авторитету, активну участь у національно-визвольному русі на теренах Чернівецької області.

Нагородження відзнакою може бути проведено посмертно.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації