Обласна рада офіційно засудила втечу з України депутата облради від "Слуги народу" Волощука. Під час відрядження до Румунії він брехав Гуйтору, що у нього стався "інсульт"

Обласна рада офіційно засудила втечу з України депутата облради від "Слуги народу" Волощука. Нагадаємо, депутат Чернівецької обласної ради та начальник відділу з питань міжнародних зв’язків Олексій Волощук не повернувся минулого тижня в Україну після відрядження до Румунії. Наразі місце його перебування невідоме.

Чернівецька обласна рада офіційно прокоментувала інцидент у Facebook і дала свою оцінку події.

31 травня 2024 року начальник відділу з питань міжнародних зв’язків та транскордонного співробітництва, депутат Чернівецької обласної ради Олексій Волощук у складі офіційної делегації поїхав до Румунії. У встановлений термін до України не повернувся. На роботі не з’явився. Наразі місце його перебування невідоме.

Згідно з пунктом 9 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування» та пунктом 4 статті 40 Кодексу законів про працю України, Олексій Волощук був звільнений із займаної посади.

Про інцидент у встановленому порядку поінформовано правоохоронні органи.

Обласна рада офіційно засудила “ганебний вчинок" Волощука, який "негативно впливає на репутацію працівників органів місцевого самоврядування та депутатського корпусу".

Буковинські журналісти кількох видань намагалися додзвонитися до Олексія Волощука, однак він не брав слухавку та не відповідав на повідомлення.

Цікаво, що заступник голови Чернівецької облради Микола Гуйтор, який був у складі делегації за кордоном, Суспільному повідомив наступне:

"Коли ми перебували за кордоном на запрошення, у відрядженні, то від нього поступив дзвінок, що в нього інсульт і він в лікарні. Це все, що я можу сказати", — заявив журналістам Гуйтор.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації