Німців зацікавив Хотинський індустріальний парк. Придивляються, чи можна на Буковині реалізувати масштабний проєкт з виробництва деталей для автомобілів
Німців зацікавив Хотинський індустріальний парк. Придивляються, чи можна на Буковині реалізувати масштабний проєкт з виробництва деталей для автомобілів.
Як повідомив у Фейсбук начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк, перспективи співпраці обговорили під час зустрічі з німецькою делегацією у складі Юргена Райзнера, Роксани Боборути та Пітера Барайтаура. До нашої області представники Німеччини приїхали для того, щоб ознайомитися з інвестиційним потенціалом області, оскільки планують реалізувати в Україні масштабний проєкт з виробництва деталей для автомобільної промисловості.
За словами Руслана Запаранюка, інвесторів зацікавив Хотинський індустріальний парк "Хотин Invest", який має площу майже 14 гектарів, на якому можуть розміщуватися різні підприємства, зокрема, машинобудівні, промислові, логістичні та переробної галузі.
Наразі в Чернівецькій області зареєстровано п'ять індустріальних парків, розвиток яких є одним з перспективних напрямів інвестиційної діяльності для прикордонного регіону.
Розміщення великого підприємства - це розвиток промисловості та робочі місця, як для буковинців, так і внутрішньо переміщених осіб, значні інвестиції у економіку територіальних громад, йдеться у повідомленні.
Запаранюк переконаний, що майбутня співпраця “буде корисною та ефективною”. Він подякував представникам Німеччини за увагу до нашого регіону.





-
Попри величезний спротив і тиск, відбулося засідання постійної комісії обласної ради. Депутати фракцій «Слуга народу», «Народний контроль» та «Батьківщина» далі саботують роботу облради
-
Як і передбачалося, сесія Чернівецької облради не відбулася: депутати не зібрали кворум
-
Бойко несподівано скликає позачергову сесію Чернівецької облради, де йтиметься про національний спротив ворогу. Чи знову зірвуть сесію?
-
Історична подія: Чернівецька область та округ Ольстер (штат Нью-Йорк, США) стали регіонами-побратимами
-
Бойко знову звинуватив Запаранюка у спекуляції на темі військових
-
Голова облради Бойко про зірвану сесію: "Не знаю, хто кого вирішив провчити"