На Вижниччині влада звітує, що на гірських дорогах почали ремонтувати самі розбиті ділянки та відновлювати гравійне прокриття

З метою забезпечення проїзду на дорогах територіального значення до гірських населених пунктів в рамках експлуатаційного утримання філією "Путильський райавтодор" Чернівецький облавтодор розпочав роботи з відновлення гравійного покриття на окремих ділянках, де можливо відповідно до погодних умов проводити роботи на автомобільній дорозі Т-26-01 (Чернівці-Вашківці-Вижниця-КПП "Руська").

Про це на своїй сторінці у Фейсбцк повідомляє Вижницька РВА.

Також працівниками райавтодору проводяться роботи з відновлення дорожніх знаків, йдеться у публікації. Втім, більшість людей у коментарях соцмереж досить скептично відносяться до такого косметичного ремонту і вважають його недовговічним до першої нагоди та сильних опадів.

Нагадаємо, мешканці Путильского району не можуть нормально їздити дорогою державного значення Путила-Руська, через те, що вона перетворилася на болото.

Про це поскаржилися у Фейсбук місцеві мешканці.

"Наша щоденна важка поїздка на роботу дорогою державного значення Путила-Руська. Дана дорога знаходиться на обслуговуванні Чернівецького облавтодору, однак за період осінь-зима 2023-2024 року жодного разу не була належним чином відремонтована. Просимо всіх жителів громади до розголосу. Якщо дорогу не відремонтувати то швидка, автобус, автомобілі з продуктами харчування просто не зможуть забезпечувати населення відповідними послугами", - йшлося у повідомленні.

Після розголосу ситуації проблему з дорогою пообіцяли вирішити, пише МБ. Дороги гірських територіальних громад оглянув начальник Вижницької РВА Сергій Чеботар. Він поспілкувався із керівником філії Путильського райавтодору ДП "Чернівецький облавтодор" Сергієм Пукалом та працівниками, головою Селятинської ТГ Валерієм Полянчуком, перевізником, який обслуговує маршрут Путила-Руська.

Вирішили усунути суттєві недоліки на відрізку шляху Путила-Селятин, йшлося у публікації.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації