На території Буковини московських церков не буде – голова обласної ради Бойко

На території Буковини не буде храмів російської церкви.

Про це кореспондентці molbuk.ua розповів голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко, коментуючи засідання керівників депутатських фракцій, під час якого розглядали питання земельних ділянок та майна, що є у власності церков.

За словами Олексія Бойка, у Чернівецької обласної ради є чітка позиція, а саме те, що на території області не може бути храмів, які мають пряме відношення до країни-агресорки.

"Свою позицію Чернівецька обласна рада висловила ще на попередній сесії. Підписавши своє звернення, щодо заборони церков, які мають відношення до країни-агресорки. Чернівецька обласна рада підтримує позицію, що ніяких релігійних організацій, які мають відношення з Росією, на території області бути не може", - зазначив О. Бойко.

"Обласна рада виконує свої функції, відповідно до вимог чинного законодавства та з обов’язковим дотриманням національних інтересів України. А якщо якісь незрозумілі люди десь пишуть про облраду чи її керівництво всілякі нісенітниці, то хай назвуть хоча би один регіон, у якому проголосовано заборону тієї чи іншої церкви і вона там припинила свою діяльність. Я рахую, що такі заяви та публікації не що інше, як обман своїх вірян та читачів.

Однак я запевняю, що жодної церкви, яка має відношення до московських церков в області бути не може. Людей же закликаю не піддаватися зайвим емоціям, маніпуляціям, а то і відвертим провокаціям. Тема релігії дуже чутлива, щоби дозволяти на ній спекулювати різним шахраям та невігласам", - підсумував Олексій Бойко.


ДО РЕЧІ: Нарешті за землю московської церкви беруться на рівні Чернівецької облради. Що з того буде?


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації