На ремонт доріг Чернівецької області влада змогла мобілізувати лише половину виділених державою коштів

ВСТАНОВЛЕНИЙ ФАКТ /

У жовтні на ремонт місцевих доріг Чернівецької області витратили 121 мільйон гривень, що складає 48% від виділеної субвенції з держбюджету.

Про це повідомили у відповідь на інформаційний запит molbuk.ua в управління інфраструктури, капітального будівництва та ремонту доріг Чернівецької ОДА.

"На ремонт доріг місцевого значення у 2020 році була виділена субвенція з державного бюджету у розмірі майже 343 мільйони гривень. Станом на жовтень було освоєно лише половину коштів – 121 мільйон гривень від фактично профінансованих Укравтодором коштів у сумі 254 мільйони гривень, що складає 48%", - йдеться у відповіді на запит.

Протягом 2020 року планувалося провести капітальний ремонт доріг сіл Станівці – Петрашівка – Байраки – Велика Буда – Годинівка – Горбова – Валя Кузьмина – Круп’янське, на це виділили понад 11,2 мільйона гривень.

Також проводять ремонт доріг за напрямком Юрківці – Вікно – Брідок –Хотин – Рукшин – Клішківці, виділена сума – понад 31 мільйон гривень.

Перелік доріг, які будуть ремонтувати у 2021 році перебуває лише на стадії формування.

Нагадаємо, у вересня координатор Національної програми "Велике будівництво" Юрій Голик повідомив, що з початку року Буковина використала всього 25% коштів на ремонт доріг.


Коментарі:
Більше новин по темі: