На флагштоку, який встановили у Чернівцях за понад 15 млн. гривень, зник державний прапор. Кажуть, пошкодився від вітру. А потім знову з"явився...

У Чернівцях на флагштоку, який розміщений поблизу парку "Жовтневий", сьогодні зник прапор.

Як повідомили molbuk.ua у прес-службі Чернівецької ОДА, прапор тимчасово відчепили через те, що він частково пошкодився у зв’язку з вітряною погодою.

За словами начальниці департаменту комунікацій ОДА Вікторії Гатрич, незабаром ситуацію з прапором виправлять і прапор повісять на флагшток.

Нагадаємо, на встановлення цього флагштоку виділили понад 10 млн грн. Напередодні Кабмін своїм розпорядженням виділив додаткових 4,5 млн. гривень на облаштування флагштоку у Чернівцях. Гроші виділили, як субвенцію на розвиток інфраструктури.

"Капітальний ремонт (благоустрій) частини території парку КП “Парк Жовтневий” на вул. Сидора Воробкевича з влаштуванням оглядового майданчика і встановленням флагштоку Державного прапора України", - йдеться у повідомленні. Втім, це аж нік не пришвидшило роботи і не покращило якість робіт. До самого останнього моменту перед відкриттям флагштоку тут кипіла робота і робітники уміло маскували недоробки.

У Чернівцях надвечір, 30 серпня, полотно прапора України повернули на флагшток поблизу парку "Жовтневий".

Про це повідомила директорка департаменту комунікацій Чернівецької ОДА Вікторія Гатрич, пише molbuk.ua

"Прапор вже на місці", – повідомила вона. Відповідне фото розмістив у своєму Фейсбук… Василь Продан


Коментарі:
Більше новин по темі: