На Буковину потечуть великі гроші з Міжнародної фінансової коропрації (МФК) на реновацію споруд під житло для переселенців. Бойко і Запаранюк підписали грантовий договір

У Чернівецькій області зможуть відновлювати будівлі комунальної власності за грантові кошти Міжнародної фінансової корпорації (МФК). Використовуватимуть такі приміщення як тимчасове житло для вимушених переселенців.

Голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко підписав грантовий договір, який передбачає фінансування реновації споруд на 5,5 млн. доларів. Рішення про співпрацю було ухвалено на 16-й позачерговій сесії Чернівецької обласної ради VIII скликання.

Про це Олексій Бойко повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

Він зазначив, що депутати обласної ради доручили йому укласти грантовий договір із МФК.

Документ підписали також начальник Чернівецької обласної військової адміністрації Руслан Запаранюк та керівник департаменту капітального будівництва ЧОВА Микола Гладюк, як представник грантоотримувача.

Наразі в громадах області є можливість облаштувати 931 місце для ВПО. Загальний кошторис проєкту складаємайже 5,5 млн дол. США. Максимальна сума гранту на фінансування ремонту будівлі буде розраховуватися для кожного проєкту окремо, залежно від кількості осіб, які проживатимуть у приміщенні після реновації.

МФК є однією з організацій Групи Світового банку та впроваджує Програму з реновацій муніципальних будівель для розміщення внутрішньо переміщених осіб. Вона передбачає надання грантів органам місцевого самоврядування на відновлення будівель комунальної власності у якості тимчасового житла для ВПО.

Група Світового банку – це група з п'яти міжнародних організацій, до складу якої входять Міжнародний банк реконструкції та розвитку, Міжнародна асоціація розвитку, Багатостороннє агентство з гарантування інвестицій, Міжнародний центр врегулювання інвестиційних спорів та МФК.

Фінансування здійснюватиметься з частини трастового фонду, виділеної для фінансування компоненту з подолання наслідків кризи для органів місцевого самоврядування України.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації