На Буковині з початку року усиновили 28 дітей. Ще 162 сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки, чекаю на нову родину

Крім того, на обліку служб у справах дітей перебувають 962 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З них 699 виховуються в сім’ях опікунів, піклувальників. У краї створено 18 дитячих будинків сімейного типу та 42 прийомні сім’ї.

Як повідомляє Служба у справах дітей Чернівецької ОДА, щороку, 17 вересня, в Україні відзначають День усиновлення. З нагоди свята заступниця начальника Чернівецької ОВА Юлія Грицку-Андрієш вручила цінні подарунки буковинцям, які за покликом серця створюють сімейний затишок для тих, хто цього потребує.

«Ви – дивовижні люди, ваші серця наповнені великою любов'ю. Дякую, що даруєте тепло, опіку і найголовніше – сім’ю нашим дітлахам», - зазначила Юлія Грицку-Андрієш.

Також заступниця зазначила, що Буковина продовжує приймати дітей з різних регіонів України. Зокрема, в області перебуває 9 евакуйованих закладів, 7 дитячих будинків сімейного типу, 2 прийомні сім'ї та 31 опікун/піклувальник.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації