На Буковині у День пам’яті та перемоги над нацизмом вшанували жертв та полеглих у Другій світовій та російсько-українській війнах

Сьогодні в Україні відзначають День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років. Торік Верховна Рада України Законом встановила 8 травня як єдину дату, коли ми відзначатимемо перемогу над нацизмом та вшановуватимемо памʼять загиблих у Другій світовій війні. Так ми приєднуємося до європейської традиції святкування в той день, коли Німеччина офіційно капітулювала.

Як повідомляє Чернівецька обласна рада, в обласному центрі Буковини з цієї нагоди відбулися пам’ятні заходи.

Представники крайової та міської влади, депутати, духовенство, працівники правоохоронних органів, громадськість вшанували усіх, хто боровся з нацизмом, а також пам’ять мирних цивільних людей, які загинули або постраждали від бойових дій та окупації їхніх міст і сіл, дітей війни, примусових робітників.

Учасники зібрання вшанували пам'ять вояків Буковинського куреня, які протистояли більшовицькому режиму на початку 20 століття, та українських захисників – Героїв російсько-української війни 21 століття, які віддали життя у боротьбі із рашизмом.

Фото: Фейсбук Романа Клічука та Чернівецька обласна рада Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації