На Буковині стартував монтаж 120-метрової норвезької тимчасової переправи через річку Прут

У селі Глиниця Чернівецького району розпочали роботи з монтажу 120 метрового тимчасового моста, переданого Норвегією у якості гуманітарної дороги. За допомогою цієї переправи покращимо сполучення на автомобільній дорозі Т-26-07 Кіцмань – Сторожинець – Глибока – Опришени з під'їздом до станції «Вадул-Сірет» та транспортний зв’язок між населеними пунктами Глиниця та Дубівці. А ще - скоротимо час доїзду до українсько-румунського кордону.

Як повідомляє Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернівецькій області, мостобудівники завершують влаштовувати опори для тимчасової переправи. Крім того, на об’єкті працює бурова техніка – триває зведення підпірної стінки, яка укріпить берег річки Прут зі сторони села Глиниця.

Чотири мостові комплекти легкозбірної прогонової будови типу acrow/bailey вже привезли на об’єкт. І дорожній підрозділ розпочав збирати «норвезький» міст, яким зможуть рухатися не лише легкові авто, а й вантажівки. Вже скомпоновано понад 40 погонних метрів споруди.

Тимчасовий міст у Глиниці є одним із найбільших в Україні. Його загальна довжина складатиме 120 метрів, а ширина проїзної частини – 4 м. Переправа матиме одну смугу і рух транспорту здійснюватиметься у реверсивному порядку, який буде організовано за допомогою світлофорних об’єктів.

Щодо під’їзних шляхів до тимчасової переправи – вони будуть в асфальтобетонному покритті та з усіма необхідними засобами організації дорожнього руху.

Яак йдеться у повідомленні, «Норвезька» переправа на дорозі Т-26-07 сприятиме розвантаженню автошляхів М-19 Доманове - Ковель – Чернівці – Тереблече та Н-10 Стрий – Івано-Франківськ – Чернівці – Мамалига, а також підвищить рівень безпеки дорожнього руху до кордону з Європейським Союзом.

На об’єкті залучені працівники групи компаній «Автострада»

Нагадаємо, наприкінці 2021 року за часів керівництва областю Сергія Осачука міст вирішили повністю демонтувати фактично напередодні повномасштабного вторгнення росії в Україну. Ремонт споруди було призупинено.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації