На Буковині понад 10 тисяч жінок мають почесне звання «Мати-героїня»

Станом на травень 2023 року на Буковині 10 461 жінка отримала почесне звання «Мати-героїня». Про це повідомляє Чернівецька ОВА.

Як йдеться у повідомленні, обласна державна адміністрація протягом 2022 - 2023 років порушила 107 клопотань перед Президентом України щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» багатодітним буковинкам, зокрема з Вижницького району – 33; Дністровського – 8 та Чернівецького – 66 жінкам за за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення належних умов для їх всебічного розвитку.

Особам, які відзначені почесним званням, вручаються нагрудний знак, посвідчення до почесного звання встановленого зразка та виплачується одноразова винагорода у 10 - кратному розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб. На сьогодні ця сума складає 26 840 грн.

Почесне звання «Мати-героїня» в Україні присвоюють жінкам, які народили та виховали 5 і більше дітей до 8-річного віку, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації