На Буковині планують створити транспортні коридори - голова облради Бойко

На Буковині планують створити транспортні коридори. Це допоможе розвинути бізнес та підняти економіку на Буковині.

Про це molbuk.ua у коментарі повідомив голова Чернівецької облради Олексій Бойко.

За словами голови облради, ці транспортні коридори допоможуть зацікавити підприємців.

"Ми прекрасно розуміємо, у якому становищі наразі перебуваємо. Цей позначився на всьому, в тому числі й бізнесі. Багато компаній релокувалися на Буковину, дехто хоче залишитися на своїх місцях. Але треба налагоджувати лінії постачання. Отож нашим пріоритетом є налагодження нормальної логістики зараз. Урядом було прийняте рішення, щодо спрощення перетинів кордонів. Тому ми з однодумцями хочемо створити так звані транспортні коридори у Чернівецькій області. Плануємо через пункти перетину кордону налагодити обіг продукції. Це насамперед Вадул Сірет, Мамалига, Сокиряни-Окниця, маю на увазі залізничне сполучення", - пояснює О. Бойко.

У планах керівництва краю налагодити залізничне сполучення з Румунією, аби продукція могла вільно рухатися нашою територією і за кордон. На запитання, скільки часу це може зайняти, голова облради відповідає:

"Зараз триває переговорний процес, ми працюємо над цим. Найближчим часом ми будемо мати розмову із нашою митницею, а також із закордонними партнерами, Львівською залізницею. Однак ми чітко розуміємо: зараз особливо важливо допомогти бізнесу, адже бізнес – це економіка, а економіка – це наша перемога", - додав Олексій Бойко.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації