На Буковині оновлять графіки погодинного відключення для громадян. Підприємства області, ймовірно, перейдуть на роботу в нічний час

На Буковині оновлять графіки погодинного відключення для споживачів краю. Також на підприємствах області розглянуть можливість переходу на роботу в нічний час.

Як повідомляє пресслужба Чернівецької ОВА, про це йшлося під час онлайн-наради щодо заходів з обмеження споживання електричної енергії.

Її провели представники НЕК "Укренерго" - NPC Ukrenergo, Мінрегіону та Офісу Президента. У ній взяв участь заступник начальника ОВА Олександр Янков.

«Росія продовжує атакувати енергетичні об’єкти України. Аби оперативно відновлювати їх роботу, в областях змушені застосовувати графіки відключень. Прошу буковинців ставитися до цього з розумінням. Також закликаю краян економити світло. Це буде ваш внесок у нашу спільну перемогу», - сказав Олександр Янков.

На нараді також були присутні фахівці військових адміністрацій Чернівецької, Одеської та Вінницької областей, а також представники обленерго у цих регіонах.

Вони, зокрема, обговорили ефективність застосування графіків обмеження електричної енергії та потужності. Фахівцям нашого краю доручили оновити перелік об’єктів критичної інфраструктури області задля їх стабільного електропостачання.

Також говорили про графіки аварійних і погодинних вимкнень споживачів, роботу підприємств в таких умовах тощо.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації