На Буковині офіційно відкрили міст у Маршинцях

ГАРНИЙ ПОДАРУНОК /

У вівторок, 29 грудня, відкрили проїзд мостом через річку Прут у селі Маршинці Чернівецької області. Він з’єднає Новоселицький і Герцаївський райони області, повідомив голова Державного агентства автомобільних доріг України Олександр Кубраков у Фейсбук.

Він зазначив, що цей міст повінь зруйнувала ще в 2008 році. Того ж року провели часткові роботи з будівництва І й ІІ черги мосту, однак через брак фінансування всі процеси зупинились. Поруч зі зруйнованим мостом певний час використовувався тимчасовий технологічний армійський міст, однак повінь 2020 року зруйнувала і його.

Протягом усього цього часу водії, щоби дістатися іншого берега, їхали ще 25 км до мосту на околицях Чернівців, роблячи величезний гак.

«У 2020 році друге дихання будівництву мосту в Маршинцях дала програма «Велике будівництво». Роботи розпочали в серпні. Під час жовтневого візиту президента в Маршинці було визначено дедлайн – завершити зведення мосту до кінця року. Щоби йти за графіком, на об’єкті у дві зміни працювало більше 100 працівників», – розповів Кубраков.

Очільник Укравтодору зазначив, що це вже третій довгобуд, який цьогоріч відкрили на Буковині. В жовтні завершили будівництво двох мостів у Розтоках через річку Черемош.

"Міст такої протяжності – 320 погонних метрів – за такий короткий період в Україні ще не будувався. Найбільше, через що ми хвилювалися, – встановлення металевих балок. Їх замовляли під цей міст. Робили спеціальні креслення, тому кожна балка є унікальною, – розповів виконувач обов’язків начальника Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області Ярослав Майор.

Загалом будівництво моста у Маршнинцях обійдеться у 363 мільйони гривень.


Коментарі:
Більше новин по темі: