Запаранюк розповів, як для дітей організували екскурсії на старовинному паровозі
На Буковині для дітей полеглих воїнів, зниклих безвісти захисників та тих, хто в полоні організували екскурсії на старовинному паровозі 50-х років ХХ століття.
Про це у Фейсбук повідомив начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк, продемонструвавши відповідні світлини із залізничного вокзалу Чернівців.
Попри всі складнощі воєнного стану, намагаємося створити свято для наших дітей. Різдвяно-новорічні дні - казковий час, сповнений мрій і сподівань. Тож, створюємо казку для нашої малечі, написав Руслан Запаранюк
Він повідомив, що обласна влада долучилася до ініціативи благодійників, міжнародних організацій, Укрзалізниці, які організували для дітей екскурсію на старовинному паровозі. Цей паротяг працював на залізниці у 1950-тих роках, а тепер ретро-паровоз - цікавинка для дітей.
За словами Запаранюка, безкоштовно на екскурсії побувають понад 250 дітей. Це сини і доньки полеглих воїнів, зниклих безвісти захисників, тих, хто в полоні. Також це дітки ВПО та діти без батьківського піклування та із сімей, які в складних життєвих обставинах. Дітей під час поїздки розважатимуть аніматори, також підготували для них смаколики.
Екскурсії триватимуть сьогодні і завтра. Це перший рейс такого формату, працюватимемо над тим, щоби продовжити цю ініціативу надалі.
Руслан Запаранюк подякував численним партнерам за допомогу в організації чудового свята для дітей.
-
Запаранюк похвалився, що минулоріч з обласного бюджету підтримку Сил безпеки і оборони спрямували рекордні 65,5 млн грн.
-
На Буковині Роман Греба взявся за буковинський спорт
-
У Чернівецькій обласній клінічній лікарні до кінця лютого запрацює сучасний магнітно-резонансний томограф
-
Німців зацікавив Хотинський індустріальний парк. Придивляються, чи можна на Буковині реалізувати масштабний проєкт з виробництва деталей для автомобілів
-
В історичній будівлі Чернівецької ОВА хочуть встановити ліфт. Запаранюк обіцяє, що історична пам’ятка не постраждає
-
У Чернівцях презентували книгу-комікс «Люди перемоги. Конан». В її основі книги – реальна історія українського розвідника з Буковини