Медзаклади Буковини отримали великий гуманітарний вантаж: 20 генераторів, комплекти постільної білизни, ковдри та простирадла

Черговий великий гуманітарний вантаж отримали медзаклади Буковини. Йдеться про 20 генераторів, потужністю 5 кВт, а також комплекти постільної білизни, ковдри та простирадла. Про це повідомляє пресслужба Чернівецької ОВА.

«Україна об’єднана у боротьбі проти агресора. Ми відчуваємо потужну підтримку благодійників у всіх сферах – від освіти до медицини. Дякуємо за плідну співпрацю заради спільної мети – Перемоги!», - зазначила заступниця голови ОВА Альона Атаманюк.

Допомога надійшла від організації Blau-Gelbes-Kreuz e.V. за сприяння клубу підприємців CBG і у взаємодії з Чернівецькою ОВА.

Генератори, зокрема, отримали заклади обласного рівня, вторинної медичної допомоги, сімейної медицини тощо. А ковдри та комплекти простирадл - Буковинський центр відновного лікування та комплексної реабілітації дітей, Чернівецький обласний перинатальний центр, Центральна міська клінічна лікарня, обласний наркологічний диспансер, обласна дитяча клінічна лікарня. Ще палету прального порошку передали Центральній міській лікарні - йдеться у повідомленні.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації