Медики на зустрічі з головою облради запропонували об’єднати дві дитячі лікарні — обласну та міську

КАЖУТЬ, Є РАЦІЯ /

1 березня голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко зустрівся з представниками двох лікарень: ОКНП «Чернівецька обласна клінічна дитяча лікарня» та КНП «Міська дитяча клінічна лікарня».

Обговорювали можливість перенесення відділення дитячої кардіоонкогематології з обласної лікарні в будівлю нового корпусу міської лікарні, - повідомляє пресслужба обласної ради. Завідувач відділення кардіоонкогематології Обласної дитячої клінічної лікарні Михайло Гнатюк перконаний у необхідності сусідства онкологічного та хірургічного відділень у стінах однієї будівлі.

За його словами, наразі онко-хворих дітей під час сумісного лікування часто доводиться перевозити з лікарні в лікарню, що є для них вкрай небезпечним. В міській лікарні є необхідна онко-пацієнтам інфраструктура, яка включає в себе хірургію, нейрохірургію, реанімацію.

Під час візиту до міської дитячої клінічної лікарні Олексій Бойко ознайомився з технічними можливостями та санітарним станом нового корпусу установи. У корпусі є оснащення для проведення інтенсивної терапії та сучасної діагностики.

Дитячий нейрохірург Аурел Рошка та інші лікарі міської дитячої клінічної лікарні, зокрема керівники відділень, висловили підтримку пропозиції про переведення відділення. Також медики висловили пропозицію об’єднати дві дитячі лікарні — обласну та міську.

Аргументи свідчать про те, що об’єднання двох лікарень є необхідним для життя та здоров’я маленьких пацієнтів та суттєво спростить процедуру лікування. До того ж, міська дитяча клінічна лікарня і так фактично приймає дітей з усієї області.

Голова Чернівецької обласної ради пообіцяв зробити все можливе для вирішення цього питання, - йдеться у повідомленні.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації