"Манчуленко подавав до суду понад десять разів, щоб відновитися директором обласного перинатального центру. Може подасть знову" - голова облради Бойко

Як повідомив голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко в коментарі кореспондентці molbuk.ua Дмитро Манчуленко подавав до суду понад десять разів для відновлення себе на посаді.

За цей період Манчуленко втрапив у низку скандалів, зокрема в спробу підкупу ним екс-посадовців Чернівецької обласної ради.

"Вчора депутати Чернівецької обласної ради прийняли рішення звільнити Дмитра Манчуленка з посади гендиректора обласного перинатального центру. Я вважаю, що той контракт, який суд вважає правильним і який демонструє Манчуленко, є незаконним. На мою думку, його взагалі не існувало. Адже будь-яких слідів проходження документації: його заяви, засідання комісії, розпорядження голови обласної ради… Нічого цього не має, жодних слідів. У свою чергу, судом взято до уваги діючий контракт, це його право, і ми повинні його виконувати, хоча ж самі вважаємо, що цього контракту не було. Людина керувала собі, але всі ці наслідки роботи, постійні скандали у колективі, постійні нарікання пацієнтів, спонукало нас до того, що ми повинні припинити його діяльність на цій посаді. Це забрало два роки робочого життя голови обласної ради. Адже ми займалися тим, як законним чином припинити діяльність пана Манчуленка.

За словами Олексія Бойка, Дмитро Манчуленко подавав до суду понад десять разів.

"Відверто кажучи, я вже збився із рахунку. У цьому випадку, я думаю, що пан Манчуленко знову подасть до суду. Але це рішення депутатів обласної ради і я вважаю його абсолютно законним, адже депутати мають на це право. Тим паче під час дії воєнного стану", - каже О. Бойко.

В свою чергу, депутатка обласної ради Ольга Кобевко запропонувала подати дані випадки, а саме серії судів Манчуленка, до книги рекордів Гіннеса. На запитання чи планує обласна рада це зробити Бойко відповів:

"Ольга Петрівна завжди подає цікаві пропозиції. Але я думаю, що було б смішно, якщо б не було так сумно. І ми б обов’язково подали, але потрібно на іншу номінацію. Називати її я не буду з етичних міркувань", - підсумував голова обласної ради.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації