Крик душі чернівецької волонтерки Лесі Хомко: "Кровопивці і мародери" Осачук, Ковалюк та їм подібні нас тримають за лохів та бидло. Вони наносять репутаційний удар по країні

Відома чернівецька волонтерка, голова у ГО "Медичний координаційний центр допомоги військовим" Леся Хомко на своїй сторінці у Фейсбук опублікувала пост. Це пост крику відчаю, гніву, безсилля та сорому за керівництво Чернівецької обласної військової адміністрації, зокрема її начальника Сергія Осачука та його першого заступника Богдана Ковалюка. Ця публікація дуже предметно лягає в контексті вчорашньої нашої публікації про зловживання обласної влади та незаконно призначеного Осачуком вже в час війни керівником обласної клінічної лікарні Сергія Бродовського, який вже встиг натворити "подвигів" на ціле кримінальне провадження.

Пряма мова Лесі Хомко:

У такий час, брати те, що передали на потреби військовим та понівеченим сім'ям і продавати! Помирають кращі, а падлота наживається!

У Чернівцях, в.о головного лікаря обллікарні отримав гумдопомогу карети швидкої допомоги і запустив їх у приватний бізнес! Таких історій з магазинами, ринками, закритими складами- багато.

Нас тримають за лохів, бидло мовчазне?!!!

Так от, у мене звернення від командування трьох підрозділів про необхідність швидких га передовій!

Подаю його нашому голові обласної військово - цивільної адміністрації, С.Осачуку, де вказане його ім'я при зверненні

Його відповідь: - Ми не потребуємо комунікаторів між нами та військовими!!!! Ще раз: ми не потребуємо комунікаторів між нами та військовими!

Була Буча, Ірпінь в облозі, звернулась в знамениту "Олімпію", за каріматами та спальниками, яких катастрофічно бракувало,
а у них тоді гора нових в ценрі лежить, перший заступник Осачука, Б.Ковалюк: “Ми 5 машин відправили в Бучу” (Буча заблокована на той час, перевірили - не було!)

Далі потрібна допомога теробороні Києва, Шевченківський район, даю список потреб, Ковалюк каже ми не потребуємо комунікаторів, самі знаємо, відправили в КМДА. (перевірили - не було!!!)

Я заріклась до них звертатись, але ж то не їх особисте майно, це допомога нашій стікаючій кров'ю країни!

Кровопивці! Мародери!

Не може бути толерантрості до зла. Ці "герої" завдають не лиш матеріальної шкоди і забирають часом необхідне для збереження життя, вони наносять репутаційний удар по країні.

Розмовляла з волонтерами Бельгії та Італії, у них це по ТБ подають, перестали так масово допомагати люди.

* * * * * * *

Нагадаємо, нещодавно із-за кордону на Чернівецьку обласну військову одміністрацію було отримано 5 машин швидкої медичної допомоги. Ці машини на передову не поїхали, і навіть не були поставлені на облік на Чернівецьку ОВА чи будь-яку лікарню Чернівецької області, а були поставлені на облік на благодійну організацію «Невідкладна хірургічна допомога Буковини», керівником якої виявився той самий головний лікар Чернівецької обласної лікарні Сергій Бродовський.

На цьому транспортні пригоди не закінчилися. Як тільки автомобілі були поставлені на облік на благодійну організацію, що зареєстрована за місцем проживання головного лікаря, ці автівки почали надавати платні послуги з перевезення хворих!

Нагадаємо, що Сергія Бродовського призначив на посаду в.о. головного лікаря обласної клінічної лікарні своїм протизаконим розпорядженням не хто інший, як голова Чернівецької ОВА Сергій Осачук.

Редакції БукІнфо з достовірних джерел стало відомо, що вчора співробітниками поліції спільно з працівниками обласного управління СБУ затримано в.о. головного лікаря Чернівецької обласної лікарні Сергія Бродовського за вчинення тяжкого злочину у воєнний час. Його взяли під варту і посадили до ізолятору тимчасового тримання (ІТТ).

* * * * * * *

Сподіваємось, що правоохоронці звернуть увагу на перепродаж гуманітарної допомоги, коробки з «закрутками» замість італійських продуктів для військових і найбільш важливе – це відмова допомагати нашим воїнам та співпрацювати із благодійними організаціями, бо «ми в цьому не зацікавленні».

Може достатньо плюндрувати репутацію міста та області?

І ще один цікавий факт. Нам стало відомо з достовірного джерела про хлопців, які комісовані. Вони фарбують паркани та копають городи, вгадайте, у кого вдома? Залишимо вам це для роздумів.

БукІнфо (с)


Коментарі:
Більше новин по темі: