Ковалюк анонсує відновлення доріг у буковинських Карпатах в рамках "Великого будівництва"

Дороги до буковинських Карпат мають намір відновити в області. Шляхи до віддалених населених пунктів, зокрема, Шепоту, Конятина, Довгопілля, Путили ремонтуватимуть у найближчі роки за програмою Президента України Велике будівництво. Про це на телеканалі Чернівецький промінь розповів перший заступник голови Чернівецької ОДА Богдан Ковалюк, повідомляє Чернівецька ОДА у Фейсбук.

«Торік разом із Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області ми розпочали цю роботу, розробили необхідну проєктно-кошторисну документацію, і вже зараз у нас є визначені підрядники на більшість ділянок, що дозволяє нам у наступні роки поремонтувати їх та забезпечити нормальний проїзд до Шепоту», – сказав Богдан Ковалюк.

Він також наголосив, що пріоритетним завданням управлінської команди ОДА є забезпечити віддалені громади якісним транспортним сполученням. До того ж, це сприятиме туристичній привабливості Чернівецької області.

Нагадаємо, днями на Буковині за матеріалами СБУ повідомлено про підозру обласним посадовцям, які отримали «відкат» на ремонті доріг. Служба Безпеки України повідомила про підозру заступника начальника управління, начальник відділу капітального та поточного ремонту доріг Чернівецької ОДА Юрію Міньку, заступнику начальника Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області Андрію Мельничуку; директору ТОВ “ТехБудМеханізація” Андрію Кінещуку та Андрію Карвацькому, який, за даними слідства, був у цій схемі посередником.

Учасники схеми вимагали й отримали від підрядника 600 тис. грн «відкату» з перерахованих бюджетних грошей за виконаний ремонт доріг.


Коментарі:
Більше новин по темі: