Кам’янська та Чудейська громади розроблятимуть стратегії розвитку за підтримки Програми «U-LEAD з Європою»

ПЕРСПЕКТИВА /

Програма «U-LEAD з Європою» допомагатиме Кам’янській та Чудейській громадам Буковини розробити стратегії розвитку території. Сьогодні оприлюднили результати відбору пропозицій громад. Із 183 заявок обрали 48, по дві громади на область.

«Ефект від децентралізації за умови якісного планування громадою свого розвитку може бути більший. Сьогодні важливо перейти від утримання інфраструктури до її розвитку. Допоможе у цьому розробка стратегій розвитку, адже чітко спланована робота всіх органів влади дозволить впровадити розвиткові проєкти попри політичну кон’юнктуру чи економічні труднощі», - наголошує Тетяна Татарчук, керівник Чернівецького регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою».

Стратегія розвитку громади є важливою складовою загальнодержавної політики планування розвитку. Крім того, у цьому документі відображаються ключові пріоритети розвитку територій громади, регіону та держави, а це своєю чергою сприяє залученню додаткових коштів та інвестицій.

Тому, наявність стратегії розвитку у громади відкриває нові можливості та програмує діяльність органів влади з виконання положень стратегії в незалежності від політичних обставин.

Нагадаємо, що у 2020 році експерти Програми надавали підтримку Чагорській та Селятинській сільським громадам з розробки стратегій розвитку.


Коментарі:
Більше новин по темі: