Кабмін виділив додатково 4,5 мільйони на облаштування флагштоку у Чернівцях

Флагшток стає “золотим”

Кабмін виділив додаткових 4,5 млн. гривень на облаштування флагштоку у Чернівцях. Про це йдеться у розпорядженні Кабінету міністрів України, пише molbuk.ua

Зазначається, що гроші виділять, як субвенцію на розвиток інфраструктури.

"Капітальний ремонт (благоустрій) частини території парку КП “Парк Жовтневий” на вул. Воробкевича Сидора з влаштуванням оглядового майданчика і встановленням флагштоку Державного прапора України", - йдеться у повідомленні.

За повідомленням Чернівецької ОДА, на цій території планують не тільки установити флагшток, але й облаштувати оглядовий майданчик. По завершенню всіх робіт об'єкт передадуть на баланс парку "Жовтневий". На його встановлення виділили 10,7 млн грн.

Ідея об’єднати українські міста, обладнавши у них найвищі прапори, належить Офіс Президента України. Такі конструкції облаштують у 17 обласних центрах. На Буковині проєкт реалізують Чернівецька ОДА спільно із Чернівецькою міською радою.

Нагадаємо, один з найвищих в Україні 70-метровий флагшток, який встановлювали до Дня Незалежності в Херсоні, впав під час монтажу на припаркований поруч автомобіль. Флагшток встановлювали до Дня прапора та Дня Незалежності на набеpежній паpка Cлави біля облаcної бібліотеки ім. Гончаpа.

Фото: видання "МІСТ"

Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації