Із Чернівців їздитиме потяг до Запоріжжя, а ще планують залізничне сполучення з Бухарестом

Розширення залізничного сполучення Чернівецької області з іншими регіонами України та сусідніми країнами планують найближчим часом. Зокрема, йдеться про запуск потягу "Чернівці-Запоріжжя" та нове залізничне сполучення до Бухареста.

Провів щодо цього перемовини з представниками «Укрзалізниці», повідомив голова Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк.

- Під час зустрічі обговорили можливості запровадження нових залізничних сполучень, - зазначив Запаранюк. - Вже є попередні домовленості стосовно запуску пасажирського потягу сполученням Чернівці - Запоріжжя (через Дніпро) наступного року. Також розглядаємо потенційні можливості сполучення Чернівців з Ужгородом та координуємо дії задля досягнення необхідних домовленостей із залізницею Румунії, щоби запустити пересадкове сполучення Чернівці - Сучава - Бухарест.

Уже з 15 листопада в тестовому режимі працюватиме залізничне сполучення з Чернівців до станції Рава-Руська з пересадкою до Варшави. Це результат спільної роботи Укрзалізниці, ОВА та Уряду.

За кілька місяців фахівці вивчать пасажиропотік сполучення, і, якщо буде відповідний попит, сполучення зроблять постійним.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації