Хто очолить громади на Буковині. Текстовий онлайн від Суспільного (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

ВИБОРИ 2020 /

У Чернівецькій області опрацьовують протоколи з виборчих дільниць, водночас вже відомі проміжні результати виборів на очільників ОТГ. Суспільне Буковини стежить за ними в текстовому онлайні.

11:45

У гірській Путильській ОТГ, за словами голови ТВК Василя Том'юка, найімовірніше переможе чинний голова Іван Повідаш.

11:41

У Великокучурівській громаді лідирує чинний голова Василь Тодеренчук. За попередньою інформацією, за нього проголосували 60% виборців, сказала голова ТВК Наталія Губка.

10:55

У Рукшинській сільській ОТГ лідирує чинний голова громади Олег Горбатюк. Про це Суспільному сказав голова ТВК Радіон Мельничук. Водночас ще триває підрахунок голосів на двох дільницях.

10:49

За попередніми результатами, Новоселицьку ОТГ може очолити чинна голова громади, кандидатка від "Слуги народу" Марія Нікорич. Цю інформацію вона підтвердила у коментарі Суспільному. У міській ТВК проміжні результати сказати відмовились.

10:24

Мамаївську ОТГ найімовірніше очолить чинна голова, кандидатка від "Слуги народу" Наталія Катрюк. Про це вона сказала у коментарі Суспільному.

10:21

У Кельменцях перемогу на виборах може здобути чинний селищний голова Сергій Буняк, про це Суспільному Буковини сказала секретарка Дністровської райради Наталія Гергелійник.

10:16

У Новодністровську головою найімовірніше стане чинна секретарка міськради Наталія Цимбалюк. За її словами, вона отримала приблизно 30% голосів. Цимбалюк виконувала обов'язки міського голови після відставки Анатолія Болдашева.

10:13

У Заставні головою ОТГ залишається Василь Радиш, він самовисуванець. За його словами, лідирує із результатом понад 71%.

Проміжні результати в громаді на своїй сторінці у Facebook також опублікував секретар Заставнівської міської ради Руслан Леванін.

10:05

У Хотині лідирує самовисуванець, чинний заступник міського голови Андрій Дранчук, повідомила голова міськї ТВК Валентина Манко. Водночас там ще не опрацювали половину протоколів з дільниць.

09:51

У Вижницькій громаді лідирує чинний міський голова, самовисуванець Олексій Чепіль. Про це сказала голова місцевої ТВК Тетяна Шпак.

У найбільшій громаді області — Сокирянській — лідирує Василь Козак, про це Суспільному повідомила секретарка Сокирянської міської ТВК Тетяна Соколик. Козак протягом 14 років є головою районної ради, його висунула "Аграрна партія".

26 жовтня 09:00

Глибоцьку громаду найімовірніше очолить Григорій Ванзуряк, він керував нею і до цього. На виборах балотувався від "Єдиної Альтернативи".

У Вашківецькій ОТГ перемогу здобуває самовисуванець Микола Перч, який й до цього очолював громаду. Він отримав понад 30% голосів, нині там вже підрахували 90% бюлетенів. Про це Суспільному сказала очільниця міської ТВК Тетяна Аронець.


Коментарі:
Більше новин по темі: