Голова облради Бойко відсторонив від посади директора комунального підприємства Буковини "Буковина-Фарм"

ЦІКАВІ БУДУТЬ ДЕТАЛІ /

Голова Чернівецької обласної ради 26 січня підписав розпорядження «Про проведення службового розслідування та відсторонення від здійснення повноважень тимчасово виконуючого обов’язки директора обласного комунального підприємства «Буковина - Фарм».

Про це інформує пресслужба Чернівецької облради.

Зазначається, що таке рішення Олексій Бойко прийняв через звернення голови постійної комісії Чернівецької обласної ради з питань управління об‘єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, (це депутат обласної ради від партії «ОПЗЖ» Олександр Болтунов, - авт.), який вважає, що "дії тимчасово виконуючого обов'язки директора підприємства можуть призвести до втрати та знищення майна підприємства".

У результаті керівництво обласної ради вирішило відсторонити від здійснення повноважень на посаді з 27 січня 2021 року на період проведення службового розслідування тимчасово виконуючого обов’язки керівника обласного комунального підприємства «Буковина -Фрам».

Як повідомляє ІА АСС, за даними порталу youcontrol.com тимчасово виконуючим обов'язки директора цього обласного комунального підприємства значився Станіслав Рябий.

Згідно даних ЦВК, Станіслав Рябий на місцевих виборах 2020 балотувався до складу Чернівецької області під номером 16 списку партії «Батьківщина». В окрузі №3, куди входять Хотинська, Рукшинська, Топорівська, Лівинецька, Мамалигівська, Недобоївська, Клішковецька та Магальська громади, він зайняв перше місце, набравши понад 21% голосів виборців. Проте, не отримав депутатського мандату.

Нагадаємо, раніше на Буковині поновили на посадах двох керівників комунальних закладів

Розпорядженнями голови Чернівецької обласної ради від 19.01.2021р. №4 та від 20.01.2021р. №5 за результатом розгляду матеріалів щодо відсторонення двох керівників комунальних підприємств скасовано розпорядження обласної ради №538 та №541 та відновлено на посаді керівника комунального підприємства «Дирекція з обслуговування майна спільної власності територіальних громад» Федорука А.І. та керівника обласного комунального закладу "Магальський дитячий будинок-інтернат" Зайдела М.І.

Робота щодо аналізу законності призначення на посади керівників комунальних підпиємств, а також відповідних судових справ триває. За результатами аналізу будуть прийматися правові рішення.


Коментарі:
Більше новин по темі: