Голова облради Бойко сприятиме реалізації якісних проектів за кошти ДФРР на базі обласного кардіологічного центру

1 з 4

БОЙКО НЕ МУНТЯН: ВІДЧУЙТЕ РІЗНИЦЮ /

Сьогодні, 12 лютого, голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко спільно з заступником Михайлом Павлюком здійснили робочий візит до Обласного клінічного кардіологічного центру.

Про успіхи у діяльності центру та плани щодо організації роботи керівництву обласної ради розповіла генеральний директор комунальної установи, депутат обласної ради Ірина Маковійчук. Серед іншого, обговорили можливості реалізації різноманітних проєктів, зокрема й таких, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР, - повідомляє прес-служба обласної ради.

Керівництво обласної ради поспілкувалося з колективом установи. Олексій Бойко підкреслив особливий стратегічний статус лікувального закладу надання третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги.

Під час візиту обговорили також питання, які є важливими для розгляду на майбутньому засіданні постійної комісії Чернівецької обласної ради з питань охорони здоров’я, праці, соціального захисту населення та підтримки учасників АТО і членів їх сімей. Олексій Бойко підтримав ініціативу реалізації Регіональної програми запобігання та лікування серцево-судинних захворювань «Зупинимо інфаркт» на прийдешні роки.

Голова обласної ради звернув увагу на важливість проведення належних заходів забезпечення благоустрою та санітарної очистки території кардіоцентру.

Фото прес-служби обласної ради


Коментарі:
Більше новин по темі: