Голова Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк очолив обласну організацію партії "Слуга Народу"

Руслана Запаранюка обрали головою Чернівецької обласної організації "Слуги Народу". На зборах Чернівецької обласної організації політичної партії "Слуга Народу" практично одноголосно, головою обласної організації обрали Руслана Запаранюка, очільника ОВА.

Про це повідомили на Facebook-сторінці обласного осередку партії "Слуга Народу - Чернівці".

Раніше Запаранюк тимчасово виконував обов'язки очільника осередку. Новообраний керівник подякував за довіру та окреслив пріоритетні завдання для команди.

Зокрема, Руслан Запаранюк зазначив, що всі подальші кроки в роботі партії будуть направлені на чітке виконання завдань, які ставить вище керівництво політичної сили, задля покращення життя наших громадян.

Буковинські “Слуги народу” голосують за Руслана Запаранюка. Посмішок під час голосування за таке призначення ні у Жаровського, ні у Лис не спостерігається…

"Головне - це злагоджена робота всієї команди. Ми працюємо разом на користь країни. Головні завдання перед нами зараз, це допомога фронту, ВПО. Кожен член команди обласної організації "Слуги Народу" щоденно повинен працювати на користь України", - зазначив Руслан Запаранюк.


Чому Запаранюк очолив штаб партії

У квітні цього року Руслан Запаранюк став тимчасовим виконувачем обов'язків керівника штабу. На цій посаді він замінив народну депутатку Олену Лис, яка очолювала осередок з 2021 року, пише Суспільне.

На пресконференції 24 травня він розповів, що очолив осередок, аби підтримати президента.

"Я виключно представник і людина президента. Цей крок — консолідація і підтримка президента. Є приклади міст, де ці два напрями об'єднані одним керівником і це працює", — каже Запаранюк.

Що каже політолог

На думку директора Буковинського центру виборчих технологій Ігоря Баб'юка, виконавча влада має бути відділена від політичних впливів. Про це він розповів у коментарі "Молодому Буковинцю".

"Я вважаю, що керівник обласної влади не має керувати такими структурами навіть тимчасово. Це конфлікт інтересів, який виникатиме у роботі. Партійна робота – це виконання інших обов’язків. Людина не може поєднувати такі посади й залишатися політично нейтральною", – каже Баб'юк.

Що відомо про Запаранюка

Запаранюк був керівником Чернівецької обласної філії Ощадбанку, йдеться на сайті YouControl. На минулих місцевих виборах балотувався як безпартійний до обласної ради від партії "Єдина Альтернатива", від якої обраний міський голова Чернівців Роман Клічук. На виборах Запаранюк не пройшов до ради.

Має вищу освіту – закінчив Чернівецький університет імені Федьковича за спеціальністю "фізик, викладач" та обласний торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету за спеціальністю"економіст з обліку та аудиту".

13 липня 2022 року стало відомо, що президент Зеленський призначив головою Чернівецької ОДА банкіра Руслана Запаранюка.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації