Голова Чернівецької облради Бойко шукає на Буковині талановиту молодь для реалізації креативних ідей. Переможець конкурсу отримає від нього 15 тисяч гривень

За ініціативи голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка у краї проведуть І обласний конкурс інноваційних проєктів учнівської та студентської молоді IDEAS OF YOUNG PEOPLE – 2024.

Конкурс відбудеться за такими категоріями: AR/VR, Big data, Блокчейн, Кібербезпека, Освітні технології, Спосіб життя, eGovernment, Оборона і безпека, Енергетика та екологія, Fintech/Legaltech, Охорона здоров’я, Медіа та реклама, Роздрібна торгівля, Промисловість, Штучний інтелект, Біотехнології, Агротехнології.

Прийом заявок триватиме до 1 травня 2024 року за e-mail: [email protected], [email protected]

Організаційний комітет Конкурсу оперативно розглядатиме подані заявки, а журі відбиратиме проєкти, які вийдуть у фінал.

Фіналістам будуть надіслані інструкції з підготовки відеопрезентацій. Усі учасники, чиї заявки потраплять до фіналу, пройдуть навчання з підготовки відеопрезентацій своїх проєктів. До 10 травня вони мають надіслати оргкомітету відео та додаткові матеріали.

Усі відеопрезентації фінальних проєктів будуть розміщені на веб-ресурсі Чернівецької обласної ради і доступні для ознайомлення.

Переможець Конкурсу отримає відзнаку і персональну грошову винагороду від голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка в розмірі 15 000 грн. та сприяння від Чернівецької обласної ради в реалізації проєкту.

Автори проєктів, які посядуть друге та третє місця, отримають відзнаки і заохочувальні премії в розмірі 10 000 грн. та 5000 грн. відповідно та сприяння від Чернівецької обласної ради в реалізації ініціатив.

Щодо участі у Конкурсі стартапів звертайтесь до координаторів з відділу супроводу реформ та аудиту місцевих програм виконавчого апарату Чернівецької обласної ради за телефонами: (0372) 55-30-37, 0509667899.

Заявки просимо надсилати до 1 травня 2024 року на скриньку: [email protected]; [email protected]


ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ
в І обласному конкурсі інноваційних проєктів
учнівської та студентської молоді
IDEAS OF YOUNG PEOPLE – 2024

  1. Прізвище, ім’я та по-батькові заявника (заявників)
  2. Електронна пошта та контактні телефони
  3. Домашня адреса
  4. Навчальний заклад, курс, група, клас
  5. Спрямування проекту (категорія)
  6. Назва проєкту
  7. Загальний опис проєкту
  8. Рівень готовності проєкту
  9. Новизна проєкту
  10. Результат проєкту

11. Я поінформований про те, що під час проведення конкурсу може проводитися фото та відеозйомка з використанням матеріалів на розсуд Оргкомітету: Так

12. Я даю свою згоду на обробку персональних даних: Так


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації