Фракція ОПЗЖ у Чернівецькій облраді заявила про призупинення діяльності

Фракція ОПЗЖ у Чернівецькій обласній раді заявила про призупинення діяльності. Вона налічувала шість депутатів та була однією з найменших.

Про це йдеться на сторінці у Facebook облради.

Депутати прийняли рішення під час засідання фракції 29 березня. Призупиняють діяльність на період воєнного стану. Шість депутатів написали заяви про вихід із фракції, вони продовжать свою роботу в облраді. Про це у коментарі Суспільному сказав депутат обраний від ОПЗЖ Михайло Жар.

Фракція "Опозиційна платформа – за життя" була однією з восьми представлених в облраді. Для того, аби фракція припинила роботу потрібне голосування на сесії ради. Згідно із законом про статус депутатів місцевих рад, депутати можуть продовжити свою роботу як позафракційні або долучитись до інших депутатських об'єднань.

Нагадаємо, Президент Володимир Зеленський підписав рішення Ради національної безпеки, яким на час війни призупиняється діяльність 11 політичних партій, зокрема і "Опозиційної платформи — За життя".

РНБО призупинило діяльність партій, посилаючись на закон про воєнний стан. Проте остаточне рішення про призупинення діяльності партій має прийняти суд, розповіла Суспільному заступниця міністра юстиції України Валерія Коломієць. Мін'юст готує позовні заяви окремо щодо кожної партії.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації