Двоє депутатів Чернівецької облради - Годнюк і Болтунов, які не мають медичної освіти, отримали керівні посади у медустановах

Двоє депутатів Чернівецької облради, які не мають медичної освіти, отримали керівні посади у медустановах

Депутатка Чернівецької обласної ради від партії "Слуга народу" Любов Годнюк стала заступницею директора Чернівецького обласного перинатального центру.

Про це голова облради Олексій Бойко повідомив у коментарі журналістам ТВА, пише МБ.

Зокрема, посадовець зауважив, що Годнюк нещодавно отримала посаду в перинатальному центрі.

Водночас Бойко повідомив, що депутат обласної ради від "Опозиційної платформи - За життя" Олександр Болтунов призначений на посаду заступника директора Чернівецької обласної дитячої клінічної лікарні.

"Це справді так. Їх призначає не голова обласної ради, а безпосередні керівники цих закладів. Наскільки я пам’ятаю, Болтунов близько 4-х місяців майже заступник, а Годнюк нещодавно", – повідомив Бойко.

На запитання, чому призначили на посади саме цих людей, голова облради відповів наступне:

"Треба питати в них перший раз, і друге – в керівників, які їх призначають. В принципі, я непогано знаю обох цих людей як нормальних, правильних організаторів. Я думаю, що вони здатні організувати ту роботу, яка їм доручена".

Журналісти ТВА також звернули увагу, що ні в Годнюк, ні Болтунов до цього часу не працювали у сфері медицини. Зокрема, пані Любов була теле- і радіожурналісткою, ведучою та медіаменеджеркою. Зокрема, раніше вона очолювала Чернівецьку обласну державну телерадіокомпанію, а донедавна – телеканал "Місто ТБ".

Депутат облради від "ОПЗЖ" Олександр Болтунов також не має досвіду роботи у медзакладах.


Коментарі:
Більше новин по темі: