Депутат і керівник відділу міжнародних зв'язків Чернівецької облради, "слуга" Олексій Волощук під час відрядження до Румунії відмовився повертатися до України

Депутат і керівник відділу міжнародних зв'язків Чернівецької облради, "слуга" Олексій Волощук під час відрядження до Румунії відмовився повертатися до України

Депутат і керівник відділу міжнародних зв'язків та транскордонного співробітництва Чернівецької облради, кандидат політичних наук, член фракції "Слуга народу" Олексій Волощук під час службового відрядження до Румунії відмовився повертатися до України.

Про це стало відомо БукІнфо одразу з кілької власних достовірних джерел.

За інформацією нашого джерела, надзвичайна подія трапилася минулого тижня. Олексій Волощук під час робочої поїздки, яку він здійснив спільно із заступником голови Чернівецької обласної ради Миколою Гуйтором вирішив не повертатися до України ( кажуть, Гуйтор повернувся). І це незважаючи на існуючу "бронь" від мобілізації, як депутата облради і керівника підрозділу виконавчої гідки влади області!

Після цього, як нам також стало відомо, до Олексія Волощука кілька разів телефонували з обласної ради, однак він спочатку не брав слухавку, а потім відповів, що категорично не повернеться до України, має паспорт громадянина Румунії і до нього з Чернівців ще й приєднається родина.

Після цього інциденту, Олексія Волощука було звільнено з роботи в обласній раді.

Цікаво, що Олексій Волощук став депутатом Чернівецької обласної ради нещодавно. У берзні минулого року він замінив Олексія Грушка, який склав повноваження за власним бажанням.

На той час Волощук вже працював начальником відділу з питань міжнародних зв'язків та транскордонного співробітництва облради. Він був викладачем Чернівецького національного університету. У 2020 році балотувався до Чернівецької міської та обласної рад від партії "Слуга народу". У 2015 році також балотувався від партії "Відродження". Жодного разу не пройшов, йдеться на платформі громадського руху "ЧЕСНО".


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації