Делегація з Буковини бере участь в "Українському тижні", який проходить у столиці США Вашингтоні

Делегація з Буковини бере участь в Українському тижні, що стартував 29 січня у Вашингтоні. Це масштабна подія за участі політичних та бізнесових кіл США й України, консервативних американців та представників релігійних організацій.

Як повідомляє Чернівецька обласна рада, наш край на заході представляють голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко, а також депутати Володимир Мороз та Олександр Шкурідін і депутатка Чернівецької міської ради Валентина Радчук.

Делегація з Буковини перебуває у столиці США, аби вкотре нагадати про війну, що триває, залучити ще більше допомоги в Україну, обговорити посилення співпраці та можливості розвитку партнерства у різних напрямках.

Так, Олексій Бойко зустрівся з представниками української діаспори. Зокрема, поспілкувався з вихідцями із Буковини – родиною Телегузів, яка мешкала у селі Кам’янка, на Глибоччині, але понад 30 років тому перебралася до Сполучених Штатів. Людмила, Вільям та Андрій Телегузи активно підтримують Україну у війні проти росії та згуртували навколо себе потужну команду однодумців. Голова обласної ради подякував їм за важливу допомогу, яку надають представники діаспори від початку повномасштабної війни.

У рамках заходу також відбулася зустріч із фахівцями одного з найбільших аналітичних центрів США – «The Heritage Foundation».

Загалом у рамках цьогорічного Українського тижня заплановано понад 150 зустрічей на різних рівнях. Також у Вашингтоні виступатимуть депортовані росією українські діти, яких вдалося повернути, ветерани, що дістали поранення, та інші військові. У межах гуманітарної та економічної панелей делегати обговорять питання інвестицій, які мають бути спрямовані в Україну для її відбудови.

Український тиждень у Вашингтоні, який цього року відбувається вже втретє, триватиме до 3 лютого.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації