Чернівецьку область відвідав заступник Міністра освіти і науки України Дмитро Завгородній

У рамках робочого візиту до Чернівецької області завітав Дмитро Завгородній - заступник Міністра освіти і науки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації, де відвідвав заклади професійно-технічної області.

Як повідомляє Чернівецька ОВА, під час візиту заступник Міністра ознайомився із роботою 5 закладів професійно-технічної освіти та медичного коледжу, оглянув матеріально-технічну базу, відвідав майстерні та навчально-практичні центри.

Керівниками профтехів презентовано проєкти щодо створення навчально-практичних центрів та центрів професійного спрямування, зокрема: центри за напрямом "Оператор дистанційно керованих апаратів»; будівельного напряму; сільськогосподарського спрямуванння та сфери громадського харчування у рамках Стратегії реформи харчування.

У Професійно-технічному училищі № 8 м. Чернівці та Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектроніки Дмитро Завгородній ознайомився із ходом ремонтних робіт та облаштуванням навчально-виробничих корпусів у рамках проєкту «EU4Skills: Модернізація інфраструктури системи професійно-технічної освіти в Україні».

Завершальним етапом візиту стало відвідування Чернівецького медичного фахового коледжу.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації