Були на співбесіді в Офісі президента: стало відомо, хто стане головами РДА в укрупнених районах Буковини

ВСІ ВІДОМІ ЛЮДИ /

Головами новостворених Чернівецької, Дністровської та Вижницької районних адміністрацій можуть стати відповідно Дмитро Козарійчук, Олег Мельничук та Михайло Чорней. Про це ІА АСС стало відомо із власних джерел.

Водночас, двоє із трьох кандидатів у коментарі журналістам підтвердили те, що проходили співбесіду в Офісі президента і очікують на подальше рішення уряду та відповідний указ глави держави про їхнє призначення.

«Моя кандидатура (на голову Дністровської РДА - ред.) була подана і я проходив співбесіду в Офісі президента. Це було десь два тижні тому. Я відповідав коротко і по суті на всі питання, жодних зауважень до мене не було, принаймні мені про це не казали. Далі будемо чекати указ президента», - сказав Олег Мельничук. Він повідомив, що не знає, чи проходили співбесіду й інші кандидатури на цю посаду.

Також підтвердив участь у співбесіді і кандидат на посаду голови Вижницької РДА Михайло Чорней. Проте, сказав, що він був не єдиним кандидатом, які проходили співбесіду.

«Я можу сказати, що я є одним із тих кандидатів, які були на співбесіді та успішно її пройшов. Наскільки успішно, побачимо, коли буде указ президента. Також скажу, що я не єдиний кандидат, який був на співбесіді. Тобто, питання про призначення голови Вижницької РДА наразі залишається відкритим», - сказав Михайло Чорней.

До кандидата на посаду голови Чернівецької РДА Дмитра Козарійчука, який є нинішнім головою Заставнівської РДА, журналістам не вдалося додзвонитися. За наявними на сайті райдержадміністрації номерами телефонів ніхто не відповідав.


Коментарі:
Більше новин по темі: