Буковинці-захисники, які у найгарячіших точках боронять країну на Сході, отримали чергову партію необхідної допомоги та позашляховики

Чергову партію допомоги отримали військовослужбовці 93-го батальйону ТрО 107-ї бригади, 92-го батальйону ТрО 107-ї бригади, 424-го окремого стрілецького батальйону, 57-го окремого стрілецького батальйону. З честю і гордістю провідав наших захисників на передовій. Це мужні і незламні воїни, які і в грозу, і в спеку, і в мороз боронять Україну від здичавілого ворога. Вони знаходяться у найгарячіших локаціях на Сході нашої країни, тож потребують підтримки з тилу на постійній основі.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк.

“У межах цього візиту, разом із моїм заступником з оборонних питань Русланом Домніцаком, головою Чернівецької районної ради Миколою Куцаком, депутатом Чернівецької міської ради Олексієм Просяним, начальником відділу фінансового забезпечення Департаменту охорони здоров'я Чернівецької ОВА Олександром Грегуцаком, передав буковинським воїнам пікапи, квадрокоптери, Starlink, зимовий одяг, вітаміни, засоби гігієни, медикаменти, продукти харчування”, - написав Запаранюк.

Чергову партію допомоги отримали військовослужбовці 93-го батальйону ТрО 107-ї бригади, 92-го батальйону ТрО 107-ї бригади, 424-го окремого стрілецького батальйону, 57-го окремого стрілецького батальйону.

Представники буковинської влади подякували Воїнам землякам за відвагу, сумлінну службу, мужність та героїзм в захисті країни, вручили заслужені нагороди.

Руслан Запаранюк від імені обласної влади подякував громадам, підприємцям, волонтерам і громадським об'єднанням, які долучилися до цієї гуманітарної місії.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації