Буковина: Нове свято без нарцистичного Осачука влада міста й області провела разом

Вчора в центрі Чернівців відбулася знакова подія. День Української Державності, який ми відзначаємо вперше, але зміст якого настільки глибокий і важливий, що торкається серця кожного українця, повідомляє голова Чернівецької ОВА Руслан Запарнюк у своєму телеграм-каналі.

Перформенс на центральній площі ще раз нагадав присутнім, що ми частина великого народу з тисячолітніми традиціями державності. З часів Київської Русі та славної козацької доби. Народу, що постав на кращих зразках героїзму.

“Дорогою ціною нам випало здійснити мрію наших предків – збудувати і утвердити власну Державу на власній землі. Моя вдячність усім, хто боронить рідну землю зі зброєю в руках, допомагає Армії, опікується долею вимушених переселенців. Впевнений, що звитяга, натхненна праця, віра і правда приведуть нас до перемоги. Слава Україні”, - зазначив очільник області.

Ще один знаковий момент: багатьом присутнім впало в око, що після ганебного звільнення з посади нарцистичного Сергія Осачука, після тривалої перерви, знову на заході державного рівня були присутніми разом керівники міста і області - міський голова Чернівців Роман Клічук, голова Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк та перший заступник голови обласної ради Микола Гуйтор.

Ви пригадуєте, як минулого року дійшло до абсурду, коли День Державного прапора і 30-річчя Незалежності України Осачук зі своєю корумпованою свитою святкували біля нового флагштоку на вулиці Воробкевича (територія біля якого нині в ганебному, запущеному стані, очевидно, що державні гроші "розпиляли"), а міська влада відсвяткувала на Центральній площі Чернівців…

Дай Боже, щоб таке єднання як вчора було не лише на офіційний заходах, але й у повсякденній роботі на благо усіх буковинців. Це особливо важливо, коли йде така підступна війна фашистської росії проти нашої країни.

БукІнфо (с)


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації