Благодійна організація «Bird of Light Ukraine» закупила для потреб українців 6 карет швидкої медичної допомоги. Дві з них уже доправили до Чернівців

Благодійна організація «Bird of Light Ukraine» закупила для потреб українців 6 карет швидкої медичної допомоги. Дві з них уже доправили до Чернівців.

«Наша організація за підтримки друзів, партнерів, небайдужих збирає кошти і вкладає їх у поміч Україні. Ці автівки ми закупили для допомоги військовим і цивільному населенню, які потерпають від війни», – сказала засновниця благодійної організації «Bird of Light Ukraine» Жанна Галєєва.

Як повідомляє пресслужба Чернвецької ОВА, доброчинці також мають намір незабаром привезти на Буковину вантаж гуманітарної допомоги для захисників та вимушених переселенців. Це, зокрема, близько 10 тисяч турнікетів, 6 тонн рису, дитяче харчування, протеїнові батончики, медикаменти тощо.

За підтримку України у воєнний час організації подякував директор Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОВА Олег Чорний.
«Щиро дякуємо вам за співпрацю. Ці автомобілі працюватимуть у районах активних бойових дій. Упевнений, вони врятують тисячі життів як військових, так і цивільного населення», – сказав Олег Чорний.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації