Банилівська сільська рада просить Чернівецьку облраду висловити недовіру Осачуку (ДОКУМЕНТИ)

27 вересня Банилівська сільська рада на своїй сесії схвалила звернення до Чернівецької обласної ради щодо висловлення недовіри голові Чернівецької обласної державної адміністрації Сергію Осачуку. Звернення за підписом сільського голови Банилова Василя Соломка направили до обласної ради та Вижницької районної ради Чернівецької області.

У документі йдеться, що недовіра до нинішнього очільника області викликана його халатним ставленням до своїх посадових обов’язків. Зокрема, бездіяльність у відновленні зруйнованого у червні 2020 року надводного газового переходу «Джурів - Банилів», внаслідок чого жителі шести населених пунктів та бюджетні установи можуть опинитися без газопостачання у період опалювального сезону 2021-2022 років.

Також у зверненні депутати звертають увагу на нездійснення поточного ямкового ремонту доріг обласного значення на території громади та проведення неякісного ремонту окремих ділянок даних доріг у 2019 та 2020 роках; відсутність реагування «на злочинні дії працівників Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області щодо роздачі землі на території громади невідомим особам без жодних узгоджувальних документів з місцевою радою», а також відсутність реагування на фінансування освітянської галузі.

У зверненні зазначається, що Банилівська сільська рада неодноразово зверталася щодо виділення коштів на проведення капітального ремонту старої школи у зв’язку з недостатністю навчальних класів. Так, Банилівський ЗЗСО І-ІІІ ступеня імені І.Діяконюка розрахований на 460 учнів, притому що на даний час у школі навчається 645 школярів. Для проведення освітнього процесу вимушено використовуються допоміжні приміщення – учительська та коридор!

До вашої уваги – сканкопії прийнятих Банилівською сільською радою документів:

Чи долетять ці документи до високих кабінетів "будинку з левами" чи це буде черговий голос “волаючого в пустелі”?


Коментарі:
Більше новин по темі: