Автомобільна дорога до міжнародного пункту пропуску Шепіт-Ізвоареле-Сучевей готова на 50% - обласна рада

Автомобільна дорога до міжнародного пункту пропуску Шепіт-Ізвоареле-Сучевей готова на 50%. Її зводять в рамках українсько-румунського транскордонного проєкту. Про це повідомляє Чернівецька обласна рада у Фейсбук.

Голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко з робочим візитом побував у селі Шепіт, де будують дорогу європейського зразка.

Разом із начальником відділу з питань міжнародних зв’язків та транскордонного співробітництва Олексієм Волощуком та начальником інформаційно-аналітичного відділу Олександром Білоусом він перевірив стан реалізації міжнародного проєкту.

Майстер ділянки ТОВ «ПБС», яка виконує будівельні роботи, проінформував посадовців про стан зведення підпірних стінок, які укріплюватимуть берег річки, та реконструкцію двох мостів. Він також доповів про використання коштів, забезпечення будівельними та паливно-мастильними матеріалами. Роботи тривають, а погодні умови сприяють, аби терміни виконання проєкту були дотримані.

До відома:

Міжнародний проєкт «Покращення транспортної інфраструктури у транскордонному регіоні Чернівці – Сучава (Шепіт – Ізвоареле Сучевей)» реалізовує Чернівецька обласна рада із румунськими партнерами у рамках Спільної операційної програми Румунія – Україна 2014-2020.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації