У Пентагоні є уламки НЛО: з'явився звіт про випробування диво-металів

1 з 5

СХОЖЕ НА СЕНСАЦІЮ /

Пентагон визнав, що проводить випробування з уламками непізнаних літальних об'єктів (НЛО). Як пише британський таблоїд The Sun, про це йдеться в сенсаційній відповіді розвідувального управління міністерства оборони США на запит дослідника Ентоні Брагалії.

"Оприлюднено 154 сторінки результатів випробувань, що містять звіти про загадковий метал під назвою нітінол, який пам'ятає свою первісну форму під час зминання", – йдеться в статті.

У Пентагоні є уламки НЛО: з'явився звіт про випробування диво-металів

Також документи показують, що деякі з отриманих уламків мають "екстраординарні можливості", включно зі здатністю робити об'єкти невидимими або навіть сповільнювати швидкість світла.

"Пентагон визнав, що має у своєму розпорядженні і проводить випробування над аномальними уламками НЛО. Вони змогли дізнатися дещо про матеріали конструкцій, що мають величезні перспективи як футуристичні матеріали, які назавжди змінять наше життя", – розповів Брагалія.

На його думку, частина матеріалів, що знаходяться на випробуваннях, могла бути отримана в результаті сумнозвісного інциденту в Розуеллі в 1947 році, коли в Нью-Мексико зазнав аварії НЛО.

Лист розвідувального управління показує, що випробування проводилися компанією Bigelow Aerospace, одним із приватних підрядників Міноборони США, що базується в Лас-Вегасі, штат Невада. Компанія звільнила весь свій персонал, який працював на заводі в Вегасі, в березні минулого року через пандемію – і невідомо, де тепер можуть зберігатися матеріали НЛО.

За словами Брагалії, усі колишні співробітники заводу, до яких він звертався, "загадковим чином" відмовилися надати коментарі.


Коментарі:
Більше новин по темі: