На розкопках золотих родовищ у США знайшли заморожене дитинча мамонта: американці показали фото

Нещодавно молодий шахтар, який працював у Юрика-Крік у Юконі, на південь від Доусон-Сіті (США), викопував сміття за допомогою фронтального навантажувача, коли натрапив на щось. Як потім виявилося, - це було ціле дитинча шерстистого мамонта, перше знайдене в Північній Америці і, за словами урядового палеонтолога Юкона, доктора Гранта Зазула, лише друге в світі, - повідомляє телеканал 2+2.

«У неї є хобот. У неї є хвіст. У неї маленькі вуха. У неї є маленький чіпкий кінець хобота, за який вона могла хапати траву. Вона ідеальна і прекрасна, - сказав виданню CBC Зазула про знахідку. – Це те, про що я завжди мріяв, побачити на власні очі. Цього тижня ця мрія справді збулася», - сказав американський науковець.

Дитинча шерстистого мамонта на ім’я Нун Чо Га, що означає «велике дитинча тварини» на мові хен із села Trʼondëk Hwëchʼin, має приблизно 140 см у довжину, що трохи довше, ніж дитинча шерстистого мамонта, знайденого у травні 2007 року.

Зазула вважає, що Нун Чо Га, ймовірно, було приблизно від 30 до 35 днів, коли вона померла. Виходячи з геології місця, Зазула вважає, що вона померла між 35 000 і 40 000 років тому:

«Вона загинула під час останнього льодовикового періоду і тому знайшлася у вічній мерзлоті. Геологи, які знайшли її, побачили шматок кишки тварини з травою. Отже, це говорить нам про те, що вона робила в останні хвилини свого життя».

Він сказав, що мамонтеня було, ймовірно, за кілька кроків від своєї матері, але наважилося трохи відійти, їло траву та пило воду, і загрузло в мулі.

івіаі
Фото: уряд Юкону


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації