Летюча піраміда. Пентагон підтвердив справжність відеозаписів НЛО

Серія недавно виявлених зображень і відео невпізнаних літаючих об'єктів, знятих ВМС США, тепер офіційно підтверджена Пентагоном як справжня. Хоча військові не поспішають стверджувати, що на відео — саме НЛО.

Нещодавно в мережі з’явилися зображення і відео загадкового корабля в формі піраміди, що летить на висоті 210 метрів. Хоча ніхто точно не знає, що це за загадкові явища насправді, в Пентагоні підтвердили, що кадри є справжніми, зазначає НВ з посиланням на портал Mystery Wire.

«Я можу підтвердити, що згадані фотографії та відео були зроблені військовослужбовцями ВМС», — сказала представниця Пентагону Сьюзан Гоф у заяві, поширеній серед численних ЗМІ.

Попри те, що НЛО є темою, пов’язаною з теоріями змови і переплетеною з поп-культурою, факт залишається фактом: безпілотні літальні апарати, іноді також звані аномальними літальними апаратами (AAV) цілком реальні, представляючи собою задокументовані спостереження явищ, які ні військові, ні наукові спостерігачі не можуть пояснити.

Нагадаємо, що офіційно військові США не використовують термін НЛО (UFO), оскільки він вже безпосередньо пов’язаний з інопланетними космічними кораблями.

Раніше НВ Техно писав про те, що Пентагон офіційно оприлюднив три коротких відео, на яких зображено непізнані літаючі об'єкти. Ролики зняті за допомогою інфрачервоної камери.


Коментарі:
Більше новин по темі: