Вчені знайшли вхід в паралельний Всесвіт

ПАРАЛЕЛЬНИЙ СВІТ / 

Вчені припускають, що виявлена ​​в 2004 році холодна пляма в космосі може бути порталом в паралельний всесвіт.

"Мабуть, найцікавіше з пояснень - то, що холодна пляма породжене зіткненням між нашим і іншим замкнутим всесвітом. Якщо подальші, більш ретельні аналізи підтвердять це, то холодну пляму можна буде вважати першим доказом множинних всесвітів", - заявив співавтор дослідження, професор астрономії з Даремського університету Том Шенкс, інформує Gazeta.ua з посиланням на Lifter.

Раніше вчені розглядали версію про те, що температура цього місця пов'язана з більш низькою концентрацією галактик, однак їм вдалося встановити, що холодна пляма не може пояснити "відсутність" матерії. Тоді ж у вчених і виникла теорія того, що холодна пляма - місце з'єднання нашого і паралельного всесвіта.

Якщо теорія буде підтверджена, то може виявитися, що існує нескінченна кількість паралельних всесвітів, що містять нескінченну кількість паралельних реальностей.

"Ці численні реальності розташовані в вимірах, які ми не в змозі безпосередньо засікти за допомогою наших почуттів. У кожного альтернативного всесвіту є своя версія реальності. В одній з них ви пишете цю статтю, а я читаю ... а інший Дональд Трамп постить відео з котиками ", - заявив фахівець з астрономії доктор Стюарт Кларк.
 

 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації