Як глобальне потепління вплине на здоров'я людства – прогноз учених

  • Наука
  • 6138
  • 0

КЛІМАТИЧНІ ЗМІНИ /


Доки ви ще не встигли надто порадіти ранній весні: виявляється, не така вона й корисна. Про те, як тепло та глобальне потепління впливають на наше здоров'я, знають учені.


Проблеми з серцем, астма та алергія, зростання рівня суїцидів – на все це може впливати погода.

Про це пише The Huffington Post.

Спека навантажує серце

Дослідження, проведене в 2011-му році, виявило зв'язок між найспекотнішими місяцями року та нижчою варіабельністю серцевого ритму (проміжком часу між ударами серця, який свідчить про ефективність його роботи).

Також учені вважають, що вища температура повітря негативно впливає на роботу серцево-судинної системи, коли рівень озону вищий – а це один із ефектів глобального потепління.

Одначе варто зазначити, що учасниками дослідження була група літніх чоловіків з Бостона, тож не можна з упевненістю стверджувати, що так само спека впливає на всіх людей. Але це все одно є приводом замислитися про небезпеки, які несе з собою глобальне потепління.

Кліматичні зміни посилюють прояви астми та алергії

На думку вчених, мільйони людей, які страждають на алергію та астму, потерпатимуть дужче із потеплінням земного клімату. Ранній прихід весни означає подовження сезону квіткового пилку, а підвищення рівня діоксину вуглецю в повітрі ще більше стимулюватиме цвітіння.
 

Глобальне потепління, зокрема, "вдарить" по людях, що страждають на астму та алергію. 

 

 

 

У теплі краще розмножуються бактерії

Зокрема сальмонела, що викликає небезпечні захворювання.

Окрім цього, підвищення температури води в морях призводить до збільшення концентрації ртуті, роблячи небезпечнішими морепродукти.

Спека несе в собі небезпеку для психічного здоров'я

Дослідники вважають, що спекотна погода підвищує ризик агресії та рівень суїцидів.

Також припускається, що із глобальним потеплінням почастішають природні катастрофи, тож віддаленими наслідками його може стати збільшення випадків посттравматичних стресових розладів та депресій.

Нагадаємо, експерти стверджують, що холод - наш великий друг та помічник у схудненні.


 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації