Вчені: Рис і картопля містять речовини, які сприяють розвитку раку

КОМУ ВІРИТИ? / 

 

Вчені з Національного інституту харчування Данії провели ряд порівняльних досліджень. Предметом вивчення стала наявність шкідливих речовин, таких як: миш'як, акриламід, свинець, кадмій, а також наявності поліхлорованих біфенілів і діоксин в звичайних продуктах харчування, що вживаються щодня. Для порівняння були взяті результати замірів 2004 року і 2011 року. 

У результаті станом на 2011 рік рівень шкідливих речовин у продуктах харчування в цілому знизився, однак небезпека нанесення шкоди організму людини при споживанні як і раніше залишається.

Наприклад, акриламід сприяє розвитку раку при вживанні найменшої дози мікроелемента. З'єднання утворюється в результаті обсмажування продуктів, що містять вуглеводи при температурі вище 120 градусів.

Таким чином, при з'їданні стандартної порції їжі, з утримання углеводсодержащих продуктів людина поглинає 16 міліграмів акриламіду, що перевищує середньодобову норму у багато разів. Для уникнення підвищення рівня акриламіду в їжі вчені раджу готувати їжу при температурі 175 градусів.
 

Найбільш популярними продуктами, в яких міститися підвищені дози шкідливих речовин є: 1. У дорослих - кава - 30%; хліб - 13%; картопля - найбільша кількість, точна цифра не відома 2. У дітей - картопля - 43%; чіпси і шоколад - 20%; хліб - 16% Крім вищевказаних продуктів харчування, для дітей небезпечні рисові хлібці і рисова каша, які містять велику кількість миш'яку. При постійному вживанні рису спостерігається швидкий розвиток раку, особливо у дітей. 

 

БукІнфо (с)


 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації