Вага жінки є запорукою міцного шлюбу

ТРЕБА Ж! /


Фахівці університету Теннесі оприлюднили результати чотирирічного дослідження, присвяченого стосункам між подружжям, згідно з якими стосунки триватимуть довше, якщо вага дружини не буде перевищувати вагу чоловіки, повідомляють Вести.Ru. В ході дослідження, вчені відібрали 169 подружніх пар у віці до 35 років. Всіх учасників проекту науковці попросили раз на півроку протягом чотирьох років записувати свою вагу, вказуючи, наскільки щасливий кожен з них в шлюбі. Таким чином, вони збиралися простежити, чи впливає вага подружжя на міцність їхніх стосунків.

У результаті виявилося, що найміцніші стосунки були в тих сім'ях, де чоловік важив більше за дружину.

Однак експерт із родинних стосунків Джин Ханна Едельштейн не згодна з висновками науковців з Теннесі. "Я сильно сумніваюся, що чоловіки можуть кинути своїх дружин тільки через те, що ті важать більше від них. Для розірвання шлюбу повинні бути набагато більш вагомі причини", - заявила вона.

Нагадаємо, що американські науковці з Берклі (Каліфорнія) заявили, що схожість характеру та загальні інтереси є запорукою щасливого сімейного життя. І так вони спростували популярне твердження, що "протилежності притягуються".

Раніше американські учені з'ясували, що гроші - чинник ризику подружньої зради. Соціологи провели дослідження і прийшли до цікавих висновків. Чоловіки, які матеріально залежать від своїх дружин, в п'ять разів більше схильні до зради в порівнянні з чоловіками, чий рівень доходів однаковий або вище дружини.

 

Науковці з'ясували, що для чоловіка за спільного життя з жінкою обійми й поцілунки набагато важливіші, ніж секс. Науковці обстежили понад 1000 пар, що провели разом від 1 до 50 років. Половина цих союзів існує щонайменше 25 років, а вік їхніх учасників - від 40 до 70 років. Виявилося також, що для жінок секс не просто важливіший - після півтора десятка років, проведених разом з чоловіком, він стає лише приємнішим.

 

БукІнфо (с)

Фото: flickr.com


 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації