Вчена Рада ЧНУ подякувала Степанові Мельничуку за успішне 14-річне ректорство (ВІДЕО)

ЧАС ЗБИРАТИ КАМІННЯ / 


«14 років – 14 найважливіших кроків» - промову з такою назвою озвучив перший проректор університету, голова Вченої ради Роман Петришин перед початком роботи Вченої ради сьогодні, 18 лютого.


«Успіхи Степана Васильовича – це успіхи команди, команди проректорів, деканів, директорів, завідувачів, усього колективу університету», - вважає Роман Іванович. 14 важливих кроків команди під керівництвом Степана Васильовича умістилися на 14 слайдах, які продемонстрували ретроспективу його успішного ректорства, - пише сайт ЧНУ.

 

Зокрема, йшлося про включення Резиденції митрополитів Буковини і Далмації (нині Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича) 28 червня 2011 року; створення нових структурних підрозділів: два інститути і два факультети; підготовка наукових кадрів (захист докторських і кандидатських дисертації); відкриття студентського центру – 2010 рік; реставрація дахів Резиденції митрополитів Буковини і Далмації; започаткування Дня Вишиванки та перетворення факультетського свята на всесвітнє; розширення і зміцнення міжнародної співпраці (понад 160 угод навчальними закладами і науковими інституціями); започаткування отримання подвійних дипломів; відкриття 8-го навчального корпусу університету; відновлення пам’ятника Депутату австрійського парламенту, першому ректорові Чернівецького університету – Костянтину Томащуку; відновлення Домової церкви Іоана Сучавського; відкриття спортивних майданчиків; реконструкція даху оранжереї Ботанічного саду університету; започаткування у рамках проекту «Схід+Захід=Мир» Міжнародного вокально-хорового конкурсу-фестивалю «Хай пісня скликає друзів».


«Чи були помилки у Степана Васильовича – та звісно, що так. Але так, як ми розділили усі досягнення колективу, так і всі прорахунки, які були, теж маємо на себе покласти», - заявив Роман Петришин.

- Це була для мене дуже велика честь, - відповів Степан Васильович. - Залишаюсь працювати в університеті. Продовжуватиму робити надалі все, що зможу, на благо університету і на його подальший розвиток.

Насамкінець, Роман Іванович вручив колишньому ректорові Подяку Вченої ради Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича за багаторічну сумлінну роботу на посаді ректора університету. Та додав, що цим вчинком «діюча Вчена рада засвідчила свою високоморальність». 
 
 
 
 
 
 
 
 

 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації