Відома дата проведення у Чернівцях «Маланка-фест»: 15-16 січня 2022 року

Фестиваль Маланок у Чернівцях у наступному році триватиме два дні, проводитимуть його у суботу та неділю. Відповідно до розпорядження Чернівецького міського голови від 15 листопада 2021, IX фольклорно-етнографічний фестиваль Маланок у Чернівцях мають провести 15-16 січня 2022 року.

Маршрут святкової ходи учасників Фестивалю Маланок у центральній частині міста, згідно з документом, проходитиме традиційно площею Філармонії – вул. М. Заньковецької – вул. Університетська – вул. Е. Штейнбарга – площею Театральною – вул. І.Котляревського – площею Соборна – вул. І.Франка - площею Центральна – вул. Поштова – вул. П. Чайковського – площею Філармонії, пише МА АСС.

Нагадаємо, 28 жовтня 2021 року на сесії Чернівецької міської ради депутати прийняли рішення віднайти на проведення традиційної «Маланки-фест» 400 тисяч гривень.

У липні цього року Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко під час візиту до Чернівців пообіцяв підтримати включення Буковинської Маланки до переліку культурної нематеріальної спадщини.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації